Skip to content

Too Good To Go i Bolt Market nawiązali współpracę odnośnie działań zapobiegających marnowaniu żywności

Spis treści

Too Good To Go i Bolt Market połączyły siły, aby pomóc w walce z marnowaniem żywności w branży e-commerce. Współpraca pozwoli na odbiór najbardziej potrzebnych produktów z ciemnych sklepów i dostarczenie ich do klientów za pośrednictwem usługi dostawy artykułów spożywczych Bolt Market. Jest to pierwsza tego typu współpraca w tej branży i zapewni ona sprzedawcom żywności nową drogę do odzyskania niesprzedanych zapasów, pomagając jednocześnie swoim społecznościom w ograniczeniu marnotrawstwa żywności.

Bolt Market to jedna z najszybciej rozwijających się usług dostawy artykułów spożywczych w Europie. Firma ma na celu uczynienie świeżych produktów, mięsa i innych artykułów spożywczych bardziej dostępnymi poprzez dostarczanie ich bezpośrednio pod drzwi klientów. Too Good To Go to przedsiębiorstwo społeczne, które walczy z marnotrawstwem żywności poprzez sprzedaż nadwyżek żywności z restauracji po obniżonej cenie. Zostało założone w Danii i od tego czasu rozszerzyło swoją działalność na Szwecję i Niemcy. Bolt Market jest zaangażowany w kampanię przeciwko marnowaniu żywności. Ciemne sklepy to coraz bardziej popularna forma sklepu oferująca najpotrzebniejsze produkty, dostarczane średnio w ciągu kilku minut w największych miastach. W tych nowoczesnych sklepach masz większą kontrolę nad stanem produktu i datą ważności, co skutkuje mniejszą ilością odpadów!

Aplikacja Too Good To Go odnosi globalny sukces. Oznacza to, że od teraz, jeśli pojawi się nadwyżka, użytkownicy aplikacji Too Good To Go mogą kupić niespodziankę o wartości 35 funtów za 11,49 funta. Aplikacja Too Good To Go umożliwia użytkownikom dostęp do nadwyżek żywności z restauracji i kawiarni, które w przeciwnym razie zostałyby wyrzucone. Dzięki tej nowej promocji użytkownicy mogą teraz przynieść do domu jedzenie, które w przeciwnym razie zostałoby zmarnowane. Misją Too Good To Go jest bycie obecnym wszędzie tam, gdzie marnuje się jedzenie. Należy stworzyć rozwiązanie, które pomoże ciemnym sklepom dostarczać resztki jedzenia do klientów w prosty i łatwy do zarządzania sposób.

Ponieważ kocha się nieoczywiste rozwiązania, czeka na tę nową współpracę. Wierzy się, że kampania Bolt Market znacząco wpłynie na zmniejszenie negatywnego wpływu marnowania żywności – skomentowała Too Good To Go Country Manager. Numer Bolt jest to bardzo dobre rozwiązanie umożliwiające kontakt z przedstawicielami firmy. Dzwoniąc pod udostępniony numer telefonu, klienci mogą uzyskać wiele informacji dotyczących m.in. ich regulaminu oraz metod kontaktu z firmą czy nawiązania współpracy z marką BOLT.

2 komentarze

 1. Grzesiek
  30 września 2022 @ 15:11

  Myślę, że to są dobre inicjatywy. Takie prośrodowiskowe postawy. Te postawy są przeze mnie popierane.

  Uważam również, że powinno się nadal podejmować kroki w celu zmniejszenia śladu węglowego, takie jak przejście na energooszczędne żarówki i korzystanie w większym stopniu z transportu publicznego.

 2. Bożena
  30 września 2022 @ 15:12

  Chciałabym się zaangażować w tę kampanię, ponieważ wierzę, że pomoże ona poprawić świat, w którym żyjemy i uczynić go lepszym miejscem dla wszystkich ludzi.

Dodaj komentarz