Skip to content

Telewizja NC+ udostępnia możliwość korzystania klientom z zagranicy

Spis treści

Osoba, która jest abonentem nc+, ucieszy się na wieść, że również będzie mogła oglądać telewizję poza domem, choć od razu należy zaznaczyć, że mówi się tu tylko o krajach Unii Europejskiej. Oznacza to, że można oglądać ulubione programy będąc w Grecji czy Portugalii, ale nie w Hiszpanii czy we Włoszech. Wciąż jednak masz do dyspozycji wiele kanałów: jest ich ponad 70! nc+GO to platforma zapewniająca dostęp do aż 96 kanałów (w tym 8 w pakiecie CANAL+), tysięcy filmów, seriali i programów na żywo i na żądanie. Aplikacja dostępna jest na urządzenia mobilne, a także na okna przeglądarki komputera i laptopa.

Program można pobrać na smartfony pracujące pod kontrolą systemu Android, iOS i Windows, a także tablety z systemem Android i iOS (już nie Windows). Platforma nc+GO jest bezpłatna dla wszystkich abonentów nc+, którzy wykupią usługę telewizyjną. Można tam zarejestrować do czterech urządzeń i wymieniać je co miesiąc, jednocześnie oglądając jednocześnie do dwóch telewizorów. Klienci mają dostęp do tych kanałów, które nc+ posiada licencję na dystrybucję w Internecie i które abonenci mają w swojej ofercie. Sprawna komunikacja z obsługą klienta w nc+ możliwa jest codziennie od 9:00 do 21:00 za pośrednictwem witryny kontakt nc plus. Istnieje również możliwość zamówienia usług świadczonych przez firmę pod dostępnymi numerami.

 

1 Comment

  1. Franek
    13 października 2022 @ 10:00

    Super jako abonent telewizji nc+ cieszę się z tego, że będę mógł oglądać telewizję za granicą. To jest dobra wiadomość dla mnie.

Dodaj komentarz