Skip to content

Shopee Shake: gra, w której wygrywa się monety

Spis treści

Shopee Shake, gra, która od dziś będzie dostępna na platformie Shopee, to okazja dla klientów do wygrania monet, które można wykorzystać do zakupu towarów na platformie.

Gra jest prosta: potrząsasz swoim telefonem, a aplikacja zarejestruje ile razy nim potrząśniesz. Jeśli potrząśniesz nim więcej niż inni gracze, masz większą szansę na wygraną!

W ramach akcji promocyjnej „8,8 Szokujących Okazji 2022” Shopee przygotowało kolejną niespodziankę dla użytkowników serwisu. Mowa o grze Shopee Shake, dzięki której możemy polować na zniżki przy zakupach.

Idea tej gry jest prosta: trzeba potrząsnąć telefonem i losowo otrzymać ofertę z jednego lub kilku sklepów. Celem jest znalezienie takiej, która nam się podoba i kupienie jej na naszej platformie (rabat zostanie naliczony automatycznie).

Shopee od miesięcy ma upodobanie do pozyskiwania dużej liczby polskich klientów – firma stawia nie tylko na bardzo rozbudowany marketing (,,pamiętne” reklamy + kampanie z internetowymi twórcami), ale także na promocje zachęcające do korzystania z platformy.

Ta gra może nie być szczególnie wciągająca – wymaga potrząsania telefonem przez 10 sekund. Liczy się jednak wynik, zarobione monety. Aby zagrać w zniżkę, musisz pobrać aplikację mobilną Shopee, a następnie zagrać w grę między 12:00-12:30 a 20:00-20:30 w dniach 2-8 sierpnia, czyli potrząsać telefonem przez 10 sekund.

To wtedy mamy szansę na zdobycie monety z puli 1,2 miliona. Co ważne, w grę gra się tylko raz na 30 minut. Wyjątkiem jest ostatni dzień – wtedy co 30 minut jest szansa na zdobycie dwóch monet. Następnie wymienia się zwycięskie monety na rabaty (1 moneta jest tańsza o 1 cent) lub kupony.

W przypadku jakichkolwiek zapytań możliwy jest kontakt z Biurem Obsługi Klienta Shopee telefonicznie lub mailowo pod adresem shopee kontakt.

 

3 komentarze

 1. Marek
  4 sierpnia 2022 @ 10:17

  Jestem klientem Shopee od dłuższego czasu i z przyjemnością mogę powiedzieć, że obserwowałem jak firma rozwija się w miejsce, w którym stali klienci mogą znaleźć satysfakcję.

  Cieszę się, że mogę korzystać z Shopee przy swoich zakupach.

 2. Darek
  4 sierpnia 2022 @ 10:19

  Miło mi słyszeć, że jesteś klientem Shopee od dłuższego czasu i bardzo się cieszę, że obserwujesz jak firma się rozwija i daje powody do zadowolenia stałym klientom.

  To jest powód do zadowolenia i dalszego rozwoju firmy.

 3. Jacek
  4 sierpnia 2022 @ 10:20

  Wielu z nas jest lojalnymi klientami od lat i to niesamowite widzieć, jak daleko firma doszła w tym czasie. Wspaniale jest widzieć, że nadal dostarczają powodów do zadowolenia swoim stałym klientom.

Dodaj komentarz