Skip to content

Empik foto jako łatwa i funkcjonalna aplikacja

Spis treści

Empik Foto to kompleksowy sklep dla kreatywnych osób, które chcą wyrazić swoją miłość do fotografii w postaci odbitek, ramek na zdjęcia i gadżetów. Aplikacja szybko zyskała popularność wśród miłośników fotografii z czterech krajów, notując ponad milion pobrań i średnią ocenę użytkowników 5/5 w Google Play (55 118 recenzji) oraz 4,9/5 w App Store (21 100 recenzji). Z możliwości aplikacji w zakresie szybkiego zamawiania odbitek i projektowania gadżetów użytkownicy korzystają każdego dnia.

Popularność aplikacji Empik Foto rośnie w szybkim tempie. Już co drugie zamówienie na usługi Empik Foto składane jest w aplikacji. Baza zarejestrowanych użytkowników przekroczyła milion kontaktów – wśród nich prawie 450 tys. osób ma w tej chwili zainstalowaną aplikację na swoich urządzeniach. Grupa zarejestrowanych osób stale się powiększa. W Polsce aplikacja jest pobierana średnio 15 000 razy każdego miesiąca. Dzięki empik foto kontakt dowiesz się więcej na temat funkcjonowania tej aplikacji, konsultanci są pomocni w każdej kwestii związanej z aplikacją.

Firma planuje dalszy rozwój oferty i obsługi klienta poprzez zwiększenie obecności na portalach społecznościowych oraz rozwój nowych funkcji dla swoich klientów.

Empik Foto to coś więcej niż tylko miejsce, w którym można wywołać zdjęcia. To miejsce, w którym kobiety czują się jak w domu i mogą być pewne, że powierzyły swoje najpiękniejsze wspomnienia w bezpieczne miejsce. To miejsce, w którym w zasięgu ręki, w kilka chwil mogą stworzyć niepowtarzalne pamiątki i fotoprezenty, tak aby jak najwięcej czasu zostało na to, co w życiu najważniejsze: tworzenie wspomnień.

Dlatego Foto wciąż idzie do przodu – umożliwiając klientom tworzenie tych chwil na wyciągnięcie ręki, aby mogli spędzać więcej czasu na tym, co w życiu najważniejsze: tworzeniu wspomnień.

Popularność Empik Foto, aplikacji do drukowania zdjęć od Grupy Empik, wciąż rośnie. Tylko w 2021 roku klienci zamówili w aplikacji aż 144 mln odbitek. Ulubione szablony personalizowanych produktów to m.in. motywy świąteczne i rodzinne. Empik Foto to jednak nie tylko odbitki zdjęć. Obecnie aplikacja oferuje produkty z aż 20 kategorii, a kolejne są cały czas dodawane. Użytkownicy mogą wybierać m.in. spośród spersonalizowanych etui na telefon, toreb, breloków czy puzzli.

Aplikacja Empik Foto dostępna jest w Polsce, Czechach, Słowacji i Rumunii, ale zamówienia można składać bezpośrednio ze smartfona lub tabletu z dostawą do aż 20 krajów. Popularność serwisu stale rośnie także na rynkach zagranicznych, gdzie miesięcznie aplikację pobiera średnio 5 tys. użytkowników.

3 komentarze

 1. Konrad
  13 lipca 2022 @ 10:37

  Ja osobiście cieszę się, że na rynku jest tak porządna aplikacja, która daje tak wiele możliwości swoim użytkownikom. Od dłuższego czasu szukałem takiego programu.

 2. Bartek
  13 lipca 2022 @ 10:38

  To nie jest jak inne aplikacje, gdzie nie dają żadnego wyboru i po prostu popycha reklamy w twarz, ta aplikacja daje wybór do oglądania reklam lub nie, a jeśli zdecydujesz się nie oglądać reklamy to nie martw się, bo to nie wpływa na doświadczenie w jakikolwiek sposób.

  Uwielbiam też jak mają wiele różnych trybów dostępnych dla mnie do wyboru, to naprawdę pomaga mi, gdy jestem znudzony i chcesz trochę rozrywki.

 3. Nina
  13 lipca 2022 @ 10:38

  Używam tej aplikacji od dłuższego czasu i pomogła mi ona na wiele sposobów. Dała mi możliwość połączenia się z moimi przyjaciółmi, kolegami i członkami rodziny w łatwy sposób, a także pomaga mi w wysyłaniu im prezentów.

Dodaj komentarz