Skip to content

Bon Turystyczny oferowany dziecku

Spis treści

W związku z trudną sytuacją ekonomiczną spowodowaną pandemią COVID rząd Polski uruchomił program, który oferuje wsparcie finansowe dla polskich rodzin. Voucher można wykorzystać na opłacenie pobytu w hotelu, pensjonacie, gospodarstwie agroturystycznym, na obozie rehabilitacyjnym, harcerskim, sportowym lub rekreacyjnym w Polsce. Voucher jest ważny do 30 września 2022 r. i nie może być wymieniony na gotówkę ani na inne środki płatnicze.

Polski Bon Turystyczny jest realnym wsparciem dla polskich rodzin w związku z trudną sytuacją ekonomiczną spowodowaną epidemią wirusa Covid-19.

Głównym celem programu jest poprawa jakości życia, podniesienie poziomu aktywności turystycznej społeczeństwa, zmiana preferencji społeczeństwa w zakresie spędzania czasu wolnego.

Polski Bon Turystyczny jest realnym wsparciem dla polskich rodzin w związku z trudną sytuacją ekonomiczną spowodowaną epidemią wirusa Covid-19. Świadczenie w postaci bonu turystycznego przysługuje na każde dziecko do 18 roku życia, w tym na dzieci niepełnosprawne.

Bon turystyczny.zus.pl logowanie będzie ważny do 30 września 2022 r. i nie podlega wymianie na gotówkę ani na inne środki płatnicze.

Bon jest niezbywalny i może być wykorzystany tylko przez osobę, która go otrzymała. Jeśli masz dziecko w wieku poniżej 18 lat, ten voucher jest dla Ciebie!

Prawni opiekunowie dzieci mogą korzystać z bonu do 18. roku życia.

Z bonu mogą korzystać wyłącznie osoby, które są uprawnione do korzystania ze świadczeń Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). POT będzie wyjaśniać kwestie związane z kwalifikowalnością bonu oraz kwalifikowalnością organizatorów turystyki. Obsługa bonu odbywa się za pośrednictwem Platformy Usług Elektronicznych (PUE) Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). Aby skorzystać z bonu, należy mieć założony profil na PUE ZUS.

 

3 komentarze

 1. Julia
  8 czerwca 2022 @ 09:53

  Jestem taka szczęśliwa. Moje dzieci w końcu pojadą na upragnione wakacje, a my wszyscy będziemy mogli odpocząć w luksusie.

 2. Halina
  8 czerwca 2022 @ 09:57

  Czuję się bardzo podekscytowana wakacjami mojej rodziny. Wszyscy odliczaliśmy dni do naszego wyjazdu i nie mogę się doczekać, kiedy będę mogła zrelaksować się w luksusie z moimi bliskimi.

 3. Tadek
  8 czerwca 2022 @ 09:58

  Zatrzymamy się w jednym z najbardziej luksusowych hoteli na świecie, a ja nie mogę się doczekać, kiedy zobaczę miny moich dzieci. Od zawsze czekały na taką okazję, a teraz wreszcie będą mogły odpocząć i cieszyć się sobą, nie martwiąc się o nic innego.

Dodaj komentarz